Offers & Wants (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Image
hy: Նկար

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Never
hy: Երբեք
