Offers & Wants (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: more
is: meira

en: Administration
is: Stjórnun

en: Categories
is: Flokkar

en: Image
is: Mynd

en: Types
is: Tegundir

en: Category
is: Flokkur

en: Continue
is: Halda áfram

en: Never
is: Aldrei

en: @count days
is: @count daga

en: 1 week
is: 1 vika

en: @count weeks
is: @count vikur
