Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: more
ka: მეტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Image
ka: სურათი

en: Types
ka: ტიპები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Never
ka: არასდროს
