Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Continue
ml: തുടരുക
