Offers & Wants (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: Categories
nl: Categorieën

en: Image
nl: Afbeelding

en: Types
nl: Soorten

en: Category
nl: Categorie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: 1 month
nl: 1 maand

en: All selections
nl: Alle selecties

en: @count days
nl: @count dagen

en: @count weeks
nl: @count weken

en: @count months
nl: @count maanden

en: Test mode
nl: Testmodus

en: The main table to hold the scheduler data.
nl: De hoofdtabel om de plannerdata te bewaren.

en: Export to CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Expiry date
nl: Vervaldatum
