Offers & Wants (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: Categories
pl: Kategorie

en: Image
pl: Obraz

en: Types
pl: Typy

en: Category
pl: Kategoria

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: All selections
pl: Wszystko

en: @count days
pl: @count dni

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: offer
pl: oferta

en: The main table to hold the scheduler data.
pl: Główna tabela która zawiera informacje planisty.

en: The foreign key to node.nid
pl: Klucz obcy do node.nid

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV
