Offers & Wants (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: more
si: තවත්

en: Administration
si: පාලනය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: Continue
si: පෙරට යන්න
