Offers & Wants (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Image
sk: Obrázok

en: Types
sk: Typy

en: Category
sk: Kategória

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: @count days
sk: @count dní

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: @count weeks
sk: @count týždne

en: @count months
sk: @count mesiace

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: This page allows you to import users' @type for users already on the system.
sk: Táto stránka vám umožní vložiť používateľský @type pre používateľov, ktorí sú už v systéme.

en: Try importing one or two first.
sk: Pokúste sa najprv importovať jednu alebo dve.

en: offer
sk: ponuka

en: The main table to hold the scheduler data.
sk: Hlavná tabuľka na uchovanie dát plánovania.

en: The foreign key to node.nid
sk: Cudzí kľúč pre node.nid
