Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Image
ta: படம்

en: Types
ta: வகைகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Continue
ta: தொடர்க

en: RSS
ta: ஆர்எஸ்எஸ்

en: Never
ta: இல்லை

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: @count months
ta: @count மாதங்கள்
