Offers & Wants (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: more
te: మరిన్ని

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Types
te: రకాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: @count days
te: @count రోజులు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: @count weeks
te: @count వారాలు

en: @count months
te: @count నెలలు
