Offers & Wants (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: more
vi: thêm

en: Administration
vi: Quản lý

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Image
vi: Ảnh

en: Types
vi: Các kiểu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Never
vi: Không bao giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: @count days
vi: @count ngày

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: @count weeks
vi: @count tuần

en: @count months
vi: @count tháng
