Offers & Wants (7.x-1.10) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Administration
af: Administrasie

en: Categories
af: Kategorieë

en: Image
af: Beeld

en: Types
af: Tipes

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: All
af: Alle

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: 1 month
af: 1 maand
