Offers & Wants (7.x-1.10) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: All
bn: সমস্ত
