Offers & Wants (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Categories
cy: Categorïau

en: Image
cy: Delwedd

en: Types
cy: Mathau

en: Default
cy: Diofyn

en: Continue
cy: Parhau

en: All
cy: I gyd
