Offers & Wants (7.x-1.10) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: All
ku: هەموو
