Offers & Wants (7.x-1.10) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Types
mr: प्रकार

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
