Offers & Wants (7.x-1.10) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ
