Offers & Wants (7.x-1.10) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Administration
pt: Administração

en: Categories
pt: Categorias

en: Image
pt: Imagem

en: Types
pt: Tipos

en: Default
pt: Padrão

en: Continue
pt: Continuar

en: All
pt: Tudo

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: 1 week
pt: 1 semana

en: @count months
pt: @count meses

en: Member
pt: Membro

en: The main table to hold the scheduler data.
pt: A tabela principal para os dados do agendador.

en: The foreign key to node.nid
pt: A chave estrangeira para node.nid

en: Expiry date
pt: Data de expiração

en: Save and publish
pt: Salvar e publicar

en: It belongs in these categories
pt: Pertence às seguintes categorias

en: Propositions
pt: Ofertas

en: Save and unpublish
pt: Salvar e despublicar
