Offers & Wants (7.x-1.10) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Administration
sq: Administrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Types
sq: Llojet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha
