Offers & Wants (7.x-1.11) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Administration
bs: Administracija

en: Categories
bs: Kategorije

en: Image
bs: Slika

en: Types
bs: Tipovi

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: 1 week
bs: 1 sedmica
