Offers & Wants (7.x-1.11) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Administration
is: Stjórnun

en: Categories
is: Flokkar

en: Image
is: Mynd

en: Types
is: Tegundir

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Continue
is: Halda áfram

en: All
is: Allt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: 1 week
is: 1 vika
