Offers & Wants (7.x-1.11) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Continue
km: បន្ត

en: All
km: ទាំងអស់
