Offers & Wants (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Image
mn: Зураг

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: All
mn: Бүгд
