Offers & Wants (7.x-1.11) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Types
ne: प्रकार

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै
