Offers & Wants (7.x-1.11) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Administration
oc: Administracion

en: Categories
oc: Categorias

en: Image
oc: Imatge

en: Types
oc: Tipes

en: Default
oc: Per defaut

en: Continue
oc: Contunhar

en: All
oc: Tot

en: 1 year
oc: 1 an

en: Unpublished
oc: Pas publicat
