Offers & Wants (7.x-1.11) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Image
ps: انځور

en: Types
ps: ډولونه

en: Default
ps: تلواله

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول
