Offers & Wants (7.x-1.11) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Categories
uk: Категорії

en: Image
uk: Зображення

en: Types
uk: Типи

en: Default
uk: Базово

en: Continue
uk: Продовжити

en: All
uk: Все

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: @count months
uk: @count місяці

en: Member
uk: Учасник

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Wanted
uk: Розшукуваний

en: Offers
uk: Пропозиції

en: The main table to hold the scheduler data.
uk: Головна таблиця, що містить дані планувальника.

en: The foreign key to node.nid
uk: Зовнішній ключ до node.nid

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації
