Offers & Wants (7.x-1.12) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Categories
cs: Kategorie

en: Image
cs: Obrázek

en: Types
cs: Typy

en: Default
cs: Výchozí

en: Continue
cs: Pokračovat

en: All
cs: Vše

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Unpublished
cs: Skryto

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit

en: Save and unpublish
cs: Uložit a odpublikovat
