Offers & Wants (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Image
gl: Imaxe

en: Types
gl: Tipos

en: Default
gl: Predeterminado

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: 1 week
gl: 1 semana
