Offers & Wants (7.x-1.12) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ
