Offers & Wants (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Image
eo: Bildo

en: Types
eo: Tipoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Never
eo: Neniam

en: @count weeks
eo: @count semajnoj
