Offers & Wants (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Image
eu: Irudia

en: Types
eu: Motak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: 1 day
eu: Egun 1

en: @count days
eu: @count egun

en: @count weeks
eu: @count aste

en: @count months
eu: @count hilabete

en: Save and publish
eu: Gorde eta argitaratu

en: Save and unpublish
eu: Gorder argitaratu gabe
