Offers & Wants (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: @count days
gu: @count દિવસો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: @count weeks
gu: @count અઠવાડિયા
