Offers & Wants (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Categories
hi: वर्ग

en: Image
hi: चित्र

en: Types
hi: प्रकार

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: @count days
hi: १ दिन

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: @count weeks
hi: @count सप्ताह

en: @count months
hi: @count महीने
