Offers & Wants (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Categories
kk: Категория

en: Image
kk: Сурет

en: Types
kk: Типтар

en: Default
kk: Стандартты

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: @count days
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: @count weeks
kk: @count апта
