Offers & Wants (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ
