Offers & Wants (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Categories
sv: Kategorier

en: Image
sv: Bild

en: Types
sv: Typer

en: Default
sv: Förvald

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: 1 month
sv: 1 månad

en: All selections
sv: Alla val

en: @count days
sv: @count dagar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: @count months
sv: @count månader

en: Test mode
sv: Testläge

en: The main table to hold the scheduler data.
sv: Huvudtabellen som innehåller modulen Schedulers data.

en: The foreign key to node.nid
sv: Den främmande nyckeln för node.nid

en: Save and publish
sv: Spara och publicera

en: Save and unpublish
sv: Spara och avpublicera
