Offers & Wants (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Types
ug: تىپلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: @count days
ug: @count كۈن

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: @count weeks
ug: @ھەپتە count

en: @count months
ug: ئاي@ count
