Offers & Wants (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Categories
ro: Categorii

en: Image
ro: Imagine

en: Types
ro: Tipuri

en: Default
ro: Implicit

en: Continue
ro: Continuare

en: 1 year
ro: 1 an

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Save and publish
ro: Salvare și publicare

en: Save and unpublish
ro: Salvați și anulați publicarea
