Offers & Wants (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Categories
id: Kategori

en: Image
id: Gambar

en: Types
id: Jenis

en: Default
id: Bawaan

en: Continue
id: Lanjutkan

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Save and publish
id: Simpan dan publikasikan

en: Save and unpublish
id: Simpan dan batalkan publikasi
