Offers & Wants (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Categories
da: Kategorier

en: Image
da: Billede

en: Types
da: Typer

en: Default
da: Standard

en: Continue
da: Fortsæt

en: 1 week
da: 1 uge

en: Member
da: Medlem

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Wanted
da: Købes

en: The main table to hold the scheduler data.
da: Hovedtabellen som indeholder scheduler-data.

en: The foreign key to node.nid
da: Fremmednøglen til node.nid

en: Expiry date
da: Udløbsdato

en: Save and publish
da: Gem og udgiv

en: Save and unpublish
da: Gem og afpublicér
