Offers & Wants (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Categories
jv: Kategori

en: Image
jv: Gambar

en: Types
jv: Tipe

en: Default
jv: Gawan

en: Continue
jv: Lanjutna
