Offers & Wants (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Types
lt: Tipai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Continue
lt: Tęsti

en: 1 year
lt: 1 metai

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: The main table to hold the scheduler data.
lt: Pagrindinė lentelė atidėto publikavimo duomenims.

en: The foreign key to node.nid
lt: Išorinis raktas į node.nid

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti
