Offers & Wants (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Administration
os: Разамынад

en: Categories
os: Категоритæ

en: Image
os: Сурæт

en: Types
os: Типтæ

en: Default
os: Æнæивд
