Offers & Wants (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Image
fi: Kuva

en: Types
fi: Tyypit

en: Default
fi: Oletus

en: Continue
fi: Jatka

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Member
fi: Jäsen

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Save and unpublish
fi: Tallenna ja peru julkaisu
