Offers & Wants (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Categories
it: Categorie

en: Image
it: Immagine

en: Types
it: Tipi

en: Default
it: Predefinito

en: Continue
it: Continua

en: The main table to hold the scheduler data.
it: La tabella principale in cui memorizzare i dati di pianificazione.

en: The foreign key to node.nid
it: La chiave esterna per node.nid.

en: Save and publish
it: Salva e pubblica

en: Save and unpublish
it: Salva e rimuovi dalla pubblicazione
