Offers & Wants (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Image
fa: تصویر

en: Types
fa: انواع

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Continue
fa: ادامه
