Offers & Wants (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Categories
sl: Kategorije

en: Image
sl: Slika

en: Types
sl: Tipi

en: Default
sl: Privzeto

en: Continue
sl: Nadaljuj
