Offers & Wants (7.x-1.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Image
az: Şəkil

en: Types
az: Tiplər

en: Default
az: Susmaya görə

en: Continue
az: Davam et

en: All
az: Hammısı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
