Offers & Wants (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Administration
ja: 管理

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Image
ja: 画像

en: Types
ja: タイプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Continue
ja: 継続

en: All
ja: すべて

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: 1 week
ja: 1週間

en: @count months
ja: @count ヶ月

en: Member
ja: メンバー

en: Offers
ja: 提供

en: The main table to hold the scheduler data.
ja: スケジューラーのデータを格納する主テーブルです。

en: The foreign key to node.nid
ja: node.nidへの外部キー

en: Expiry date
ja: 有効期限

en: Save and publish
ja: 保存して掲載

en: Save and unpublish
ja: 保存して非掲載
